Avarinis automobilių užvedimas nusėdus akumuliatoriui

Akumuliatoriaus išsikrovimo priežasčių gali būti ne viena, gal palikote įjungtus žibintus, automobilis stovėjo keletą savaičių ar mėnesių, visą naktį „kaukė“ signalizacija, kažkur atsirado srovės nutekėjimas ir pan. Jei susidūrėte su panašia situacija, mes padėsime:

  • Patikrinsime akumuliatoriaus būklę – įtampa be apkrovos gero akumuliatoriaus turėtų būt 12,3 – 12,7 V.
  • Nustatysime specialiu prietaisu, kiek procentine išraiška, geros būklės jūsų automobilio akumuliatorius.
  • Profesionaliai užvesime Jūsų automobilį, naudojant akumuliatoriaus paleidėją (booster’į) ar ilgus profesionalius laidus su gnybtais – todėl nesvarbu kur ir kaip stovi automobilis. Taip pat naudojam kitas priemones, jei papildomos įtampos neužtenka.
  • Patikrinsime ar generatorius tinkamai krauna akumuliatorių – įtampa su apkrova turėtų būti nuo 13,8 – 14,45 V,  jei mažesnė akumuliatorius tai tik pasekmė, o ne priežastis.
  • Patikrinsime automobilio iškrovą – būna atvejų, kai dėl įtampos „nutekėjimų“ akumuliatorius greitai iškraunamas.
  • DĖMESIO! Avarinis automobilio atrakinimas + užvedimas. http://www.iservisa.lt/paslaugos/avarinis-automobilio-atrakinimas/

Skambinkite – padėsime! 860583931 Kaina tik nuo 18 EUR Užsisakykite paslaugą automobilio užvedimas.

Terminai: pagal nusėdus akumuliatoriui, avarinis automobiliu uzvedimas, avarinis automobilio užvedimas, automobilio uzvedimas nusedus akumuliatoriui, avarinis masinos uzkurimas, pagalba uzkurti automobili, masinos uzvedimo paslauga, autmobilio uzvedimas vilniuje, masinos uzvedimas vilnius, uzvedimas su boosteriu, uzkurimas laidais, nusedo akumuliatorius.