Dėkojame, kad apsilankėte mūsų puslapyje. Tikimės kad čia rasite ieškomos informacijos ir pagalbos arba susisieksite su mumis – kartu rasime Jums palankiausią, problemos sprendimą.

Konsultacija ir pagalba

 

 

47 Atsiliepimų “

 1. Eglė parašė:

  Likau maloniai nustebinta aptarnavimu: malonus, greitas, mandagus darbuotojas. Atvažiavo per 15 minučių, atrakino, maloniai atsisveikino. Tikrai rekomenduoju.

 2. Vilma parašė:

  Dėl pačiu nepalankiausiu metu sugedusio lango pakelėjas, teko išsikviesti pagalbą. Džiugu, kad internetinėje erdvėje pavyko rasti Jūsų kontaktus, nes sekmadieniais dirbantys servisai negalėjo priimti ir pagelbėti reikiamu momentu. Dėkoju už operatyvumą, pagalbą ir kad nereikėjo keisti planų!!

 3. Benas parašė:

  Greitas ir kokybiškas akumuliatoriaus pakeitimas. Nusidėvėjus akumuliatoriui nebeužsivedė automobilis, pats keisti neturėjau nei įrankių nei kito akumo. Andrėjus atvažiavo greitai, surado naują akumą, pakeitė ir viską sutvarkė. Servisas 10 iš 10. Ačiū. Esant reikalui neabejotinai kreipsiuosi vėl. Rekomenduoju.

 4. Nina parašė:

  Dėl nuleistų dviejų ratų,išsikviečiau pagalbą. Atvažiavo į mano kiemą,surado kur skylės ratuose,vietoje užtaisė….užtruko apie 1val. Ką čia dar pasakysi. Didelis Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *