Dėkojame, kad apsilankėte mūsų puslapyje. Tikimės kad čia rasite ieškomos informacijos ir pagalbos arba susisieksite su mumis – kartu rasime Jums palankiausią, problemos sprendimą.

Konsultacija ir pagalba

 

 

47 Atsiliepimų “

 1. Vytautas parašė:

  Išsikrovė akumuliatorius, pirmą kartą kreipiausi ir likau nustebintas operatyvumu, prisitaikymu prie kliento ir labai maloniu bendravimu. Išgelbėjo keblioje situacijoje. Esu įsitikinęs, kad iškilus panašioms situacijoms ar prireikus patarimo, būtinai kreipsiuos. Ačiū!

 2. Simas parašė:

  Kokybiškas ir greitas aptarnavimas, pranoko lūkesčius :). Jei dar prireiks pagalbos, žinosiu kur kreiptis.

 3. Jelena parašė:

  DIDZIULIS DEKUI UZ SUPER APTARNAVIMA IR KOKYBE!!!! REKOMENDUOJU!!!!
  Jau ne pirma karta tenka bendrauti,. Nepasant problemos ar tiesiog klausimo, visada maksimalus demesys klientui ir malonus bendravimas. Labai operatyviai, tiksliai ir tvarkingai atliekami darbai. Isaiskinama viskas nuo iki, visada duodamas patarimas, parenkamas optimalus variantas. Kainos ir kokybes santykis auksciausio lygio! Daugiau tokiu PROFESIONALU!!
  Aciu!

 4. Birutė parašė:

  Kieme neužsivedė automobilis, tad internete radau pirmą pasitaikiusį nr. ir juo paskambinau norėdama sužinoti automobilio gabenimo į autoservisą įkainius. Žmogus atsiliepęs telefonu pasisiūlė atvažiuoti ir padėti išspręsti problemą, kadangi į vietą atvažiavimo įkainiai pasirodė tinkami, tad sutikau, kad specialistas atvyktų į vietą. Rezultate – važiuojanti mašina, paslaugų atlikimo kokybė, gera kaina bei nuolatinis dėmesys klientui. Dar kartą noriu padėkoti p. Andrėjui už suteiktą pagalbą bei profesionalumą. Rekomenduoju – įmonė „Iservisa“ tikrai nenuvils :).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *