Dėkojame, kad apsilankėte mūsų puslapyje. Tikimės kad čia rasite ieškomos informacijos ir pagalbos arba susisieksite su mumis – kartu rasime Jums palankiausią, problemos sprendimą.

Konsultacija ir pagalba

 

 

47 Atsiliepimų “

 1. Algimantas parašė:

  Būna situacijų, kai automobilio problemos gali būti sutvarkytos labai sklandžiai, tinkama kaina ir net palikti malonius prisiminimus.
  Visai neseniai automobilį palikau savaitei miesto centre ir radau su išsikrovusiu akumuliatoriumi. Paskambinau pirmu internete rastu – firmos „Iservisa“ pagalbos telefonu. Akumuliatoriaus įkrovimo kaina pasirodė pilnai tinkama, tačiau įdomumo dėlei paskambinau ir kitais telefonais.
  Firma „techninė-pagalba.eu“ (pats pavadinimas rimtai nuteikiantis ) pasiūlė tris kartus didesnę kainą – net 150Lt. Beje, ji sutiko, kad tai beveik pusė akumuliatoriaus kainos! Trumpam pasirodė, kad randuosi ne Europos Sąjungoje, bet neblogai pažįstamoje Pietų Amerikoje ir kalbu su „grua“ vadinamais kelių ereliais -„pagalbininkais“ …
  Sutartu laiku atvykęs p. Andrėjus Bystrimovičius profesionaliai įkrovė akumuliatorių, davė keletą naudingų patarimų. Man neliko jokių abejonių – ateityje iškilus automobilio problemoms kreipsiuosi tik į firmą „Iservisa“.

 2. Aleksandras parašė:

  Ačiū už puikiai atliktą darbą. Patiko operatyvumas, aptarnavimas ir kainos/kokybės santykis. Esant reikalui būtinai kreipsiuosi dar kartą 🙂

 3. Andrius parašė:

  Pasinaudojau paslauga 2014.01.24
  Patiko aptarnavimas, konkretumas toks kaip susitarta dėl laiko ir laiku atvyko paimti mašinos. Pastovus ryšio palaikymas – informavimas kas yra mašinai, detalių paieška optimaliausių variantų. Atstovavimas autoservise, kad nenuplėštų kainų ir nepridarytų to ko nereikia. Paslaugos kaina tikrai normali.
  REKOMENDUOJU!!!

 4. Audrius parašė:

  Puikus aptarnavimas!
  Sugedo mašina, nebeužsikūrė kieme. Atvažiavo, patikrino, pats išsivežė, suremontavo ir tą pačia dieną grąžino atgal 🙂 + dar dalis nupirko pigiau, nei pats būčiau sumokėjęs. SUPER!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *